Kontakt

Kontakt

System naukowiec.eu z założenia ma być na tyle przyjazny dla użytkownika, że każdy poradzi sobie samodzielnie z jego obsługą. 

Zapewniamy oczywiście pomoc w zakresie obsługi panelu zarządzania stroną internetową. Prosimy o kontakt w formie widomości e-mail na adres: kontakt@naukowiec.eu


Adres producenta systemu:

TRUSTNET
ul. Partyzantów 1
42-217 Częstochowa

NIP: 7971648345

Skąd pomysł na powstanie systemu dla pracowników naukowych?

Jestem twórcą niniejszego systemu strony dla pracowników naukowych (naukowiec.eu). Przez 20 lat pracowałem jako nauczyciel akademicki na Politechnice Częstochowskiej i podczas pracy akademickiej od zawsze sam chciałem mieć własną stronę www.

Chciałem prezentować zarówno moje publikacje naukowe czy książki, których byłem autorem, ale też wiele spraw organizacyjnych, które prowadziłem. Byłem współtwórcą i organizatorem jednej z konferencji naukowych oraz jednym z koordynatorów kierunku studiów. To wszystko powinno znaleźć się na mojej stronie www.

Aby powstała taka strona www, można było zlecić wybudowanie drogiej strony www specjalistycznej firmie. Dlatego chciałem to zmienić - aktualnie każdy pracownik naukowy może samodzielnie "wyklikać" stronie własną stronę www. A system naukowiec.eu zajmie się automatycznie tym, żeby była ona czytelna, ładna graficznie i poprawnie wyświetlała się na różnych urządzeniach, w tym mobilnych. Ale przede wszystkim strona ma być wyjątkowo łatwa w obsłudze. 


Zapraszam do budowania swojego naukowego wizerunku w sieci.

dr inż. Wojciech Babicz